منوي سايت
ورود اعضا
ایمیل
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
کاربران آنلاين2
بازديد امروز37
بازديد اين هفته156
بازديد اين ماه755
بازديد امسال19771
کل بازديدها117640

 

همکاران عزیز،

من مفتخرم و تشکر می کنم از استادان بیمارستان رازی که امروز این کنگره را به نام من برگزار می کنند. و هم چنین خیلی مفتخرم که توانسته ام برای مملکتم مفید باشم. شاگردان و متخصصین پوست به این خوبی که در تمام ایران در حال کار و زحمت می باشند را تربیت کرده باشم و عشقی که به کارم داشتم به آن ها بدهم. امیدوارم همه ی شما موفق باشید.

 

با افتخار از شما دعوت می کنم که در کنگره بین المللی سالیانه پوست رازی که در تاریخ 12 تا 14 آبان 1395 در هتل اسپیناس پالاس برگزار می شود شرکت فرمایید. این کنگره در زمینه های  مختلف درماتولوژی شامل بیماری های التهابی و نئوپلاستیک پوست، درماتوسرجری و کاسمتیک درماتولوژی جلسات سخنرانی و کارگاه های عملی خواهد داشت.

 

هم چنین از 14 مهمان درماتولوژیست خارجی برجسته (از کشورهای فرانسه، آلمان، آمریکا، انگلیس،  استرالیا، مصر و هند) دعوت به عمل آمده که در این کنگره به عنوان سخنران و یا برگزاری کارگاه شرکت نمایند.

 

علاوه بر این، بیش از 30 سخنران از سراسر ایران در این سه روز مباحث روز درماتولوژی را مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهند داد. تعدادی از دستیاران برگزیده درماتولوژی نیز در این کنگره، یافته های آخرین تحقیقات انجام شده خود را به صورت سخنرانی ارائه خواهند نمود. بخش های جانبی این کنگره شامل کارگاه های علمی، ارائه پوستر و سالن نمایشگاهی خواهد بود. حضور فعال شما در این کنگره، یک همایش بزرگ درماتولوژیست های ایران را رقم خواهد زد و باعث ارتقا علمی این رشته مهم خواهد شد.

 

به امید دیدار شما در کنگره،

ارادتمند شما،
پروفسور شیدا شمس

ریاست کنگره سالیانه پوست رازی

مرکز تحقیقات بیماری های خودایمنی تاولی، بیمارستان رازی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

 

 

 


  هتل اسپیناس پالاس