منوي سايت
ورود اعضا
ایمیل
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
"بخش دستیاری کنگره سالیانه پوست رازی در دو روز اول و دوم و از ساعت 13 تا 13:30 در سالن اصلی برگزار می شود. این بخش شامل چهار سخنرانی دستیاران برگزیده در هر روز می باشد. هم چنین دستیاران می توانند مقالات خود را به صورت پوستر ارائه دهند." برنامه تفصیلی بخش رزیدنتی پس از داوری و انتخاب دستیاران، به اطلاع خواهد رسید."
 
کمیته علمی "کنگره سالیانه پوست رازی" از کلیه متخصصین و دستیاران پوست دعوت می نماید تا خلاصه مقالات خود را جهت ارائه در کنگره به سایت کنگره ارسال نمایند. متخصصین جراحی پلاستیک، انگل شناسی و قارچ شناسی نیز می توانند خلاصه مقالات خود را ارسال نمایند.
خلاصه مقالات ارسالی جهت ارائه به صورت پوستر، مورد ارزیابی و پذیرش قرار خواهند گرفت. خلاصه مقاله جهت ارائه به صورت سخنرانی فقط در مورد دستیاران پوست می باشد.ویدئوهای درماتوسرجری نیز پذیرفته می شود. ارسال خلاصه مقالات از طریق ایمیل به آدرس الکترونیکی کنگره (Razicongress@tums.ac.ir) حداکثر تا تاریخ 20 مهر 1395 امکان پذیر می باشد.
در نگارش خلاصه مقاله به نکات زیر توجه نمایید.
خلاصه مقاله باید:
• به زبان انگلیسی باشد،
• مربوط به کار علمی جدید یا تجربیات پژوهشگر و یا گزارش موارد جالب درماتولوژی باشد،
• حداکثر 250 کلمه باشد،
• کلمات اختصاری در متن توضیح داده شوند،
• به صورت ساختارمند شامل مقدمه، هدف مطالعه، روش مطالعه، نتایج، بحث و نتیجه گیری کوتاه باشد،
• حداکثر تا تاریخ 20 مهر 1395 به آدرس الکترونیکی کنگره فرستاده شود تا در کمیته علمی مورد بررسی قرار گیرد. نویسنده تا 20 مهر 1395 از پذیرش مقاله خود آگاهی خواهد یافت.
 
انواع ارائه:
1. سخنرانی (فقط جهت دستیاران پوست): مدت سخنرانی 5 دقیقه می باشد و در قالب فایل پاورپوینت ارائه می گردد. حداکثر 6 اسلاید قابل قبول است. علاوه بر اهدا جایزه به کلیه سخنرانان، به دو ارائه دهنده برتر، جوائز دیگری تقدیم خواهد شد.
2. پوستر: به صورت چاپ شده در کنگره ارائه می شود. فرمت پیشنهادی در سایت قرار داده شده است. ارائه پوستر در زمان خاصی از کنگره پیش بینی شده است که با سخنرانی ها هم پوشانی نداشته باشد. به 5 مورد از بهترین پوسترها هدیه ای اهدا خواهد شد.
3. ویدئو های درماتوسرجری: در بخش جداگانه ای در کنگره، 4 تا 6 فیلم یا بیشتر، هر کدام به مدت 5-10 دقیقه پخش خواهد شد. این فیلم ها از میان فیلم های ارسالی توسط متخصصین پوست که در زمینه خاصی تبحر و تجربه دارند و از کار مورد نظر خود فیلم تهیه نموده اند انتخاب می شوند. به بهترین ویدئو هدیه ویژه ای اهدا خواهد شد.